Strojník zámečník

Požadavky na pracovní pozici :

  • vyučení v oboru strojní mechanik, nástrojář, mechanik seřizovač
  • čtení ve výkresové dokumentaci
  • manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, pečlivost, důslednost
  • znalost cizích jazyků Aj, Nj, Rj ( výhodou )
  • řidičské oprávnění B1
  • praxe v oboru ( výhodou )

Náplň práce :

  • opravy obráběcích strojů
  • servisní úkony
  • demontáž,montáž strojů

Mistr montáže

  • VŠ/SŠ technického směru, obor strojní
  • organizační schopnosti a dovednosti jak jednotlivců tak i pracovních skupin
  • perfektní znalost čtení výkresové dokumentace a její objasnění pracovnímu kolektivu
  • znalost cizích jazyku Aj, Nj, Rj  ( aspoň jednoho )
  • řidičské oprávnění sk.B1
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost, odhodlanost, flexibilita
  • optimistické jednání
  • ochota se učit novým věcem

  • řízení a organizace jednotlivců a pracovních skupin
  • odborné poradenství, motivace, výstupní kontrola
  • a další …..

Zájemcům o práci nabízíme :

  • stabilní zázemí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • práce v přátelském kolektivu
  • tým zkušených spolupracovníků
  • možnost seberealizace a pracovního růstu
  • poskytnutí pracovního oděvu a ochranných pomůcek
  • benefity ( vzdělávání, školení, firemní akce )

    HLEDÁME PRÁVĚ VÁS !

2 + 5 =

Proč s námi spolupracovat?

Desítky spokojených zákazníků

Profesionální a kvalitní přístup

Více jak 20 let zkušeností

Odbornost potvrzená praxí

© 2002 – 2021 ELSTAV Kuřim   |   Adresa: Nám.1.května 63, 664 34 Kuřim, Česká republika   |   Tel.: +420 541 230 701   |   E-mail: info@elstavkurim.cz

Translate web »
[google-translator]